Werken bij WERF

WERF Nijmegen is op zoek naar medewerkers. Ervaring is geen vereiste, neem contact op via info@werfnijmegen.nl

Bar- en bedieningsmedewerkers gezocht! Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons team te komen versterken bij Werf Bar & Diner BV. Ervaring is niet vereist, maar passie voor uitstekende service en de wil om te leren zijn belangrijk.

Als lid van ons team ben je verantwoordelijk voor het verzekeren van uitstekende service aan onze gasten, of ze nu langskomen voor een snel drankje of een volledige maaltijd. Je werkt samen met een geweldig team van mensen in een leuke en dynamische omgeving.

Wij bieden een competitief salaris tot 15 euro per uur, en er zijn volop mogelijkheden voor groei binnen ons jonge en levendige bedrijf.

Gelegen aan de prachtige Waalkade in Nijmegen, is WERF de perfecte plek om een zonnige middag of gezellige avond met vrienden door te brengen. Dus als je op zoek bent naar een uitdagende en lonende baan, solliciteer dan vandaag nog en word lid van het WERF team!

info@werfnijmegen.nl

0 reacties op ““Werken bij WERF Voeg die van jou toe →

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Reserveer een tafel